Izskrienam Ventspils svētku egles 

Drukāt
21.12.2020 13:59

Šobrīd esam situācijā, kurā jāievēro ierobežojumi mūsu visu veselības un drošības labad, bet esošā situācija ļauj mums būt aktīviem svaigā gaisā. Gada pēdējā dienā, ventspilnieki tradicionāli pulcējās uz Vecgada skrējienu, kurš šobrīd valstī noteikto ierobežojumu dēļ šogad nenotiks, tāpēc aicinām visus no 22.decembra līdz 31.decembra plkst. 14:00 individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros būt fiziski aktīviem un iepazīt Ventspils svētku egles skrienot vai soļojot un tikt pie pārsteiguma balvām.

 

Noteikumi pavisam vienkārši jāizvēlas viena no divām distancēm (Maršruti ir pieejami attēlā pie šīs ziņas).

  • Lielais maršruts 7 egles un 7 kilometri (Olimpiskais centrs “Ventspils”, Rātslaukums, Tirgus laukums, Ventspils pilsētas dome, Bērnu pilsētiņa, Slēpošanas kalns “Lemberga hūte” un Lielais laukums)
  • Mazais maršruts 5 egles un 4 kilometri (Olimpiskais centrs “Ventspils”, Rātslaukums, Tirgus laukums, Ventspils pilsētas dome un Lielais laukums)

Distances laikā jānofotografē, jūsuprāt, krāšņākā egle vai jānofotgrāfējas pie tās pašiem un kopā ar attēlu no sporta aplikāciju lietotnēm (EndomondoStrava, Suunto, pulsometrs u.tml.) jāsūta organizatoriem e-pastā: karlis.gubats@ventspils.lv vai WhatsApp ziņā: 26490802. Aicinām arī dalīties sociālajos tīklos – Facebook, Instagram, lietojot tēmturi #Iepazīstisvētkuegles.

Organizatori katram no dalībniekiem elektroniski nosūtīs apstiprinājumu par piedalīšanos balvu izlozē, kura notiks attālināti un balvu saņēmēji tiks informēti individuāli.

Drošības noteikumi:

  1. Piedalīties pasākumā var jebkurš interesents;
  2. Aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus! Distanci veikt individuāli vai tikai vienas mājsaimniecības ietvaros. Ievēro noteikto 2 metru distanci;
  3. Atceramies par drošību!

Esam aktīvi un sportiski skrienot pa Ventspils ielām!

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru