Smiltene! Stirnubuks nāk! 

Drukāt
27.07.2021 14:27

Ja jūs domājat, ka ierobežojumu pilnais laiks ir nokāvis Stirnubuka garu, tad dziļi maldaties. Pauguraiņu cienītāji nekur nav pazuduši, vien ņipri un cītīgi pa savas apkaimes kalniem skrējuši un krājuši kilometrus un kāpuma metrus, lai sestdien satiktos Smiltenē. Pirmais, ko vienmēr un visos Stirnubuka posmos var satikt, ir SMAIDS. Jau pa lielu gabalu mirdz plats un priecīgs smaids ikviena skrējēja, līdzi jutēja sejā, sastopoties ar savējiem no Stirnubuku cilts.

Ar mirdzošu smaidu pretī nāk Vāvernieki- Gatis,  Maija un Olga, plati un pārliecinoši smaida Zaķi un Zaķenītes-Annija, Juris, Dāvis, Inta, Liene, Anita, Inese un Līga, uzvaroši smaida Buku meitenes Iveta, Olena un Anita, ar jaunību un skaistumu bruņojušies –divas  Ievas, Madara, Roberts un Rihards smaida pavisam saldi, bet izveicīgie Lūši-Andis, Toms un Gita ar spēcinošu smaidu sagaida Maratona kluba skrējējus. Saule nekarsē, bet pieklājīgi dala siltumu un organizatori  parūpējušies par saldo ēdienu- jauku skrējienu pretī finišam zem čalojoša ūdenskrituma.

Stirnubuks šodien  tirgojas vareni-apavi un apģērbi, maize un kūkas, ogas un augļi, sulas un saldējums, desiņas un alus, viss iet no rokas. Čalo strūklaka, skan bērnu smiekli, plunčājoties Tepera ezerā un  Smiltenes apkārtnes ezeri un pauguri ierakstīti mūsu atmiņu kartēs. Gan lieli, gan mazi, visi ir vienisprātis –cik jauki, ka visi atkal esam tepat, cik lieliski, ka varam satikties un patikties.

 

Sandra Kaufmane

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru