10.jūnija īpašais kods 

Drukāt
09.06.2022 10:26

Ir (būs) 2022. gada 10. jūnijs un līdz Ventspils maratonam ir atlikušas tikai 100 dienas. Šogad jau 11.reizi un pēc 2 gadus piespiedu pauzes Ventspils maratona organizatori un dalībnieki atkal gatavojas Ventspils maratonam un pilsētas ielas tiks nodotas skrējējiem, lai par godalgotām medaļām cīnītos gan pašmāju, gan ārvalstu skriešanas entuziasti!

Ventspils maratona organizators Andris Valerts norāda: “Ventspils maratons šogad tiks organizēts septembrī, kas ir ideāls laiks skriešanai, nav ne auksti, ne karsti. Starta un finiša zona šogad tiks pārcelta no Piedzīvojumu parka uz pilsētas centru pie koncertzāles Latvija un lielajām strūklakām, kas radīs pavisam citas sajūtas sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem, arī mums organizatoriem. Nedaudz mainīsim arī trasi, ar noslēdzošajiem 150 finiša metriem Lielajā laukumā. Ventspils maratona trase viennozīmīgi būs ātrākā Baltijā ar starptautisko atbilstības sertifikātu."

Reģistrējies ventspils-maratons.lv 10.jūnijā ar kodu VENT50 saņem -50% atlaidi dalībai jebkurā no Ventspils maratona distancēm.

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru