Aizvadīts 44. skrējiens apkārt Būšnieku ezeram 

Drukāt
27.05.2024 14:50

Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes  notika tradicionālais skrējiens apkārt Būšnieku ezeram ko organizēja biedrība "Maratona klubs".

Skrējiens notika jau 44. reizi un tajā piedalījās  finišēja 91 dalībnieks, kuriem bija jāveic viens aplis apkārt ezeram, kura garums bija 8,2 km.

 

Vīriešiem distanci visātrāk veica Guntis Grīnvalds, kurš ezeram apkārt apskrēja 28 minūtēs un 57 sekundēs, otrajā vietā Valdis Bogdanovs (31,08), bet trešais Sergejs Juhno (32,09).

Sievietēm distanci visātrāk distanci veica Baiba Juhno (36,39), otrajā vietā Sabīne Grīnerte (38,15), bet trešā Ginta Rassa (41,10).

Par uzvarētājiem skriešanā savās vecuma grupās kļuva Veronika Bogdanova, Guntis Grīnvalds, Arvīds Šenbergs, Ginta Rassa, Vitālijs Kuļešovs, Baiba Juhno, Valdis Bogdanovs, Elizabete Kilmite. 

Veiksmīga skrējiena norise nebūtu iespējama bez SIA “Ģeodēzists” atbalsta – “Mums SIA “Ģeodēzists” kā vietējam mērniecības uzņēmumam ir svarīga arī Ventspils tradīciju saglabāšana un veselīgs dzīvesveida popularizēšana. Skrējiens apkārt Būšnieku ezeram notika jau četrdesmit ceturto reizi, un tas ir svarīgs vietējas sabiedrības veselības veicināšanas pasākums. Šogad izlēmām iesaistīties skrējiena organizēšanā, jo mums ir rūp, lai sportam pievēršās gan bērni, gan skrējēju skaitu kuplina tie, kam vairāk sirmums matos” - saka SIA “Ģeodēzists” vadītājs Aigars Ansbergs.

Sacensību rezultātus skatīt ŠEIT

Veiksmīgākie un ātrākie skrējēji saņēma balvas no Pasiekstes vējdzirnavām, Orthomol Latvija.

Būšnieka ezers kļuvis par brīnišķīgu aktīvās atpūtas cienītāju objektu, kura īpašo dabas skaistumu tagad iespējams izbaudīt ne tikai peldētājiem un laivotājiem, bet arī velobraucējiem, skrējējiem un pastaigu mīļotājiem.

 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru