Serminārtreniņi “No dīvāna līdz maratonam”! 

Drukāt
16.05.2017 20:25

18.jūnijā notiks lielākais skriešanas pasākums Ventspilī – Piedzīvojumu parka maratons un gatavojoties šim lielajam pasākumam tiks organizēti 4 (četri) koptreniņi jeb teorija un praktika par skriešanu. Ventspils Maratona klubs sadarbībā ar Olimpisko centru „Ventspils” aicina ikvienu skriešanas entuziastu gan iesācēju, gan pieredzējušu skrējēju uz 4 (četriem) bezmaksas koptreniņiem, lai rastu atbildes uz sev aktuālajiem ar sportošanu saistītajiem jautājumiem. Katrs koptreniņš notiks trenera un atpazīstamu sportistu vadībā, un sastāvēs  no 2 (divām) daļām – praktiskās daļas un teorētiskās daļas. Teorētiskajā daļā varēsim uzzināt un uzdot jautājumus par veselīgu sportošanu, skriešanas ekipējumu, uzturu, izvairīšanos no pārslodzes un reģistrēties Ventspils piedzīvojuma parka maratonam jebkurai distancei. Visi koptreniņi notiks Ventspils Piedzīvojuma Parkā.

Pirmais praktiskais un teorētiskais koptrentreniņš “No dīvāna līdz maratonam” par tēmu “Ar ko sākt un kā turpināt” notiks piektdien, 19.maijā, plkst. 18.00 Piedzīvojuma parkā.  Koptreniņu vadīs viens no Latvijas vadošajiem vieglatlētikas treneriem Juris Beļinskis, viņa audzēknis Jānis Girgensons un olimpietis Arnis Rumbenieks.

Otrais koptreniņš notiks sestdien 27.maijā, plkst.12 Piedzīvojuma parkā par tēmu “ Skriešanas ekipējums, uzturs. Olimpiskā pieredze”, kuru vadīs "Nike Riga Run" treneris Arnis Ozoliņš un Arnis Rumbenieks.

Trešais koptreniņš notiks sestdien 03.jūnijā, plkst.11 Piedzīvojuma parkā par tēmu “Treniņu plānošana”. Šo treniņu vadīs SK Tērauds treneris Jānis Višķers un Arnis Rumbenieks .

Ceturtais koptreniņš notiks sestdien 10.jūnijā, plkst.11 Piedzīvojuma parkā par tēmu – “Ilgtermiņa motivācija jeb kā “nekārt” skriešanas botas uz nagliņas pēc maratona”. Šo treniņu vadīs Ilona Marhele un Arnis Rumbenieks.

Tā kā koptreniņi notiks divās daļās – praktiskās un teorētiskās, tad vēlams visiem ierasties sporta tērpos, bet pēc treniņa visi dalībnieki tiks pie tējas un veselīgām uzkodām. Pēc koptreniņiem būs iespēja reģistrēties Ventspils Piedzīvojuma Parka maratona jebkurai distancei par īpašām cenām. Katrā treniņā starp visiem treniņa dalībniekiem tiks izlozēta viena bezmaksas dalība Ventspils Piedzīvojumu parka maratonam, sākot no bērnu distances 300m līdz pat 42,195km - īstajai maratona distancei.

Tiekamies Ventspils Piedzīvojuma parkā!

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru