Latvijas 1.skriešanas dienasgrāmata – instruments gudrai skriešanai! 

Drukāt
09.12.2010 14:24

Ventspils Maratona Klubs, kopā ar skriešanas treneri Juri Beļinski, aktīvi strādāja 6 mēnešus, lai taptu šis izdevums, jo nebija tik viegli, kā sākumā domājām. Dienasgrāmatas tapšanā piedalījās arī citi Latvijas skriešanas treneri, sporta ārsti, lai skats uz risināmiem jautājumiem būtu daudzpusīgs. Pēc 8 intervijām, Ventspils Maratona kluba biedrs Andris Valerts, kurš nodarbojās ar skriešanu aktīvi jau 3 gadus, nāca pie secinājuma, ka gandrīz neko nezin par skriešanu, kaut pirms tam viņš domāja savādāk! Tas deva papildus iedvesmu izdot šo Dienasgrāmatu, un sniegt noderīgu informāciju skriešanas entuziastiem.

Dienasgrāmatas mērķis ir iemācīt „Skriet savam ķermenim!” , tas nozīmē skriet pareizi - „ar galvu”. Viens no svarīgākiem soļiem, lai to darītu ir pierakstīt savus ikdienas treniņus, kam Dienasgrāmatai ir veltītas 52 nedēļas. Dienasgrāmatu var sākt pildīt jebkurā mēnesī un datumā, gan 1.janvārī, gan 10.aprīlī, un tā pietiks vienam gadam. Katrai nedēļai ir savs padoms, ieteikums, gudrība gan no pasaules skrējējiem, gan mūsējiem. Mums vislabāk patīk Nike kompānijas dibinātāja Bila Bovermana atziņa: Nav slikti laika apstākļi, ir „mīksts” cilvēks!
Dienasgrāmatā ir ieteikumi no Latvijas labākajiem skriešanas treneriem, no BK Ventspils sporta ārsta, amatieru veiksmes stāsti par skriešanu, treniņu programmas, kā izveidot pašam pareizu treniņa programmu, „tempa meistara tabula”, atlaižu kuponi sporta veikaliem, kā lietot pareizi vitamīnus, skriešanas sacensību kalendārs 2011.gadam, fotogrāfijas ar iesildīšanos un atsildīšanos vingrinājumiem un citas aizraujošas lietas par skriešanu. Tie, kas iegādāsies šo Dienasgrāmatu, būs jāmeklē skriešanas treniņu tērps un apavi, jo mājās vairs nosēdēt nevarēsiet!
Papildus martā un aprīlī notiks 4 skriešanas semināri, divi Rīgā, viens Valmierā un Ventspilī, Dienasgrāmatas īpašniekiem ieeja bez maksas!
Dienasgrāmata tirdzniecībā būs no 17.decembra, visos lielākajos sporta veikalos, kā arī pie mums birojā, Inženieru ielā 101, Ventspilī. Ventspils Maratona kluba dalībniekiem būs speciālā cena, kā visām lietām, kas saistītas ar skriešanu. Detalizēta informācija par dienasgrāmatas iegādi būs nedaudz vēlāk.
Foto no prezentācijas, prezentācijas laikā tika saziedoti 75,75 Ls, ko Ventspils Maratona klubs pārskaitīs Latvijas Paralimpiskajai vieglatlētikas komandai. Paldies visiem atbalstītājiem!
 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru