MARATONA KLUBA reitings 2015 

Drukāt
28.07.2015 16:31

Šī gada MARATONA KLUBA REITINGĀ tika veiktas divas būtiskas izmaiņas, tas vairs nav NIKE KLUBA REITINGS, bet vienkārši KLUBA REITINGS un mūsu kluba skrējēju tā teikt „tautas balss” ierosinājumu dēļ tika mainīti noteikumi, ka REITINGĀ jāieskaita tikai tās sacensības, kurās esam startējuši zem komandas nosaukuma MARATONA KLUBS (iespējams pievienot "asti", piemēram, MARATONA KLUBS/vsmpaskrien, vai MARATONA KLUBS/Kuldīga, vai MARATONA KLUBS/Moller auto, bet ne savādāk, drīkst pievienot "asti", nevis "galvu"). MARATONA KLUBA REITINGS sāka darboties 1.janvārī, un ilgs līdz 27.novembrim, ieskaitot. Balvas nodrošina MARATONA KLUBS un pēc noteikumiem tiek apbalvoti pirmie 10 puiši un 10 meitenes. Esam vienojušies ar mūsu kluba labvēļiem un noteikuši mūsu 20 laureātiem gan garantēto balvu fondu, gan balvu fondu, kuru būs iespējams papildus izlozē iegūt.

Garantēto balvu fonds*:

1.vietai – NIKE siltās dūnu jakas + uztura bagātinātāju lielais komplekts;

2.vietai – NIKE īsā skriešanas forma (skriešanas krekls un šorti) + uztura bagātinātāju lielais komplekts;

3.vietai – NIKE skriešanas (iesildīšanās) jaka + uztura bagātinātāju lielais komplekts;

4.vietai – NIKE ziemas skriešanas bikses (taiti) + uztura bagātinātāju lielais komplekts;

5.vietai – NIKE divi skriešanas krekli (ar īsām un garām rokām) + uztura bagātinātāju lielais komplekts;

6.vietai – NIKE soma un zeķes + uztura bagātinātāju mazais komplekts;

7.vietai – NIKE cimdi, cepure un zeķes + uztura bagātinātāju mazais komplekts;

8.vietai –  NIKE cimdi, cepure un zeķes + uztura bagātinātāju mazais komplekts;

 9.vietai - NIKE garās un īsās zeķes + uztura bagātinātāju mazais komplekts;

10.vietai – NIKE dvielis un zeķes + uztura bagātinātāju mazais komplekts.

Papildus visiem 20 sporta laureātiem būs mini balvas no SPORTLAND un Olimpiskā Centra „Ventspils”. Bet nu pavisam jaunums, pirmo sešu vietu ieguvēji, 6 puiši un 6 meitenes piedalīsies izlozē un ir noteikts šāds izlozējamo balvu fonds*: 2 cilvēkiem bezmaksas brauciens februāra beigās vai marta sākumā uz Vjazovnas (Polijā) pusmaratonu (apmaksāta dalības maksa, ceļa un viesnīcas izdevumi); 1 (viena) apmaksāta lidmašīnas biļete lidojumam uz Berlīni ar mērķi piedalīties Berlīnes pusmaratonā pavasarī (neslikts skriešanas sezonas iesākums!); 2 (divas) SPORTLAND dāvanu kartes 50 eiro vērtībā; Sporta laboratorijā slodzes tests (ja ir veikts, tad var izvēlēties līdzīgu pakalpojumu); 4 (četras) bezmaksas dalības Ventspils Piedzīvojumu Parka Pusmaratonā jebkurā distancē; 1 (viens) abonements uz visiem SKRIEN LATVIJA posmiem 2016; 1 (viena) 50% atlaižu karte SPORTLAND veikalos NIKE produkcijai ar noteiktu limitu.

MARATONA KLUBA sezonas 10 km noslēguma skrējiens notiks 24.novembrī, ar startu stadionā un finišu vieglatlētikas manēžā, pēc tam tradicionālā ballīte, apbalvošanas ceremonija un izlozes!

 

Jūsu MARATONA KLUBS

*balvas nevarēs apmanīt pret naudu, un neparedzētu apstākļu dēļ, minētās balvas var tikt samainītas ar līdzvērtīgām balvām, un pašsaprotami, ka laureātam jābūt samaksātai MARATONA KLUBA gada maksai.

 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru