Sākusies reģistrācija MARATONA KLUBA biedram 2018 

Drukāt
09.12.2017 16:15

Pēc sezonas noslēguma balles 25. novembrī, no 26. novembra pusnakts, bija iespējams kļūt par MARATONA KLUBA biedru 2018. Tiem, kuri piedalījās ballītē, bija priekšrocības, jo ballītē tika paziņots, ka reģistrācija 2018. gadam un numerācija sāksies tieši no 26. novembra pusnakts. Kartiņas īpašnieks ar Nr.001 ir zināms, bet pašlaik to neatklāšu. Ballītē nedaudz arī informēju par 2018. gada jaunumiem, par biedru labumiem. Mēģināšu īsi aprakstīt, kas mūs sagaida 2018. gadā!

Dalības maksas, lai kļūtu par 2018. gada MARATONA KLUBA biedru, 20 EUR, jauniešiem līdz 23 un senjoriem virs 55 dalības maksa 7 EUR. Dalības maksa jāieskaita MARATONA KLUBA kontā (konta numurs apakšā), ar norādi MARATONA KLUBA gada biedra maksa. Tie, kuri pirmo reizi kļūs par MARATONA KLUBA biedru, jāaizpilda PIETEIKUMS, kuru varat atrast www.maratonaklubs.lv sadaļā KLUBA KARTE.

Jau pāris gadus, pirmie, kuri kļūst par MARATONA KLUBA biedriem, tiek pie nelielām dāvaniņām, šogad esam nolēmuši, ka pie balviņām tiks pirmie 100 dalībnieki, bet visiem 100 nebūs vienādas dāvaniņas, pirmajiem 30 lielas dāvanas, tad 30 mazākas, tad vēl 30, un tad beidzamajiem 10 mierinājuma balviņas. Pašlaik neteikšu kas būs dāvanās un cik jau ir MARATONA KLUBA biedri 2018, vietas pirmajā 100kā vēl ir.

Jaunās MARATONA KLUBA biedru kartes būs gatavas 20. decembrī, tad arī sāksim dalīt pirmās dāvanas, un PAVISAM JAUNUMS – visi pirmie MARATONA KLUBA biedri saņems SPORTLAND 50% atlaižu kuponu Nike skriešanas apavu iegādei. Ja mūsu iecienītie Nike Pegasus maksā 129 EUR, ar atlaižu kuponu Jūs varēsiet  šos apavus nopirkt par 65 EUR,  laikam labs ietaupījums! Vēl jaunums no SPORTLAND – janvārī atjaunosim SPORTLAND veikala lojalitātes kartiņas, un visiem būs patstāvīgā atlaide 30%, kas jau ir būtisks ietaupījums, bet to tad janvāra beigās nokārtosim.

Tie, kuri pirmo gadu kļūs par MARATONA KLUBA biedriem, saņem Latvijas aptiekas „sudraba” atlaižu/uzkrājuma karti.

Laikam jau tagad nebūtu nozīmes visu uzskaitīt, ko mēs darīsim 2018. gadā, bet varbūt dažas lietas – turpinām uzlabot MARATONA KLUBA telts darbību Skrien Latvija posmos, varbūt arī Stirnubukos, pērkam otro telti, ar vienu mums jau par šauru, četri puffi jau nopirkti, skatām masāžas galdu. 2018. gada sākumā būs iespēja tikt pie „Latvijai 100” īpašu sacensību kreklu, īpašu dizainētu skriešanas jaku, aprīlī mums visiem būs jauni Pegasus 35, krāsa, kura būs vienīgi mums Latvijā. Tad Nike Elite jaunā, lielā mugursoma, arī plānojās aprīlī.

Ja pietiks laika un spēka, šis gan vairāk ventspilniekiem, pavasarī sāksim īpašu treniņu skolas projektu pieaugušajiem, varbūt arī bērniem, 4-5 līmeņu grupas, projektā piedalīsies ap 10 skriešanas speciālistiem no visas Latvijas.

Kopbraucieni – janvārī izsludināsim Sanktpēterburgas (skrienam 22.07) braucienu (42km un 10km), septembrī atkal uz Minsku (21km, 10km, 5km), to sāksim komplektēt maijā, oktobrī bijām plānojuši Ļvovu, diemžēl atkal atliekam, jo Ļvovas pusmaratons pārlikts laikam uz maiju, savukārt 28. oktobrī, tā vietā Zaporožjes pusmaratons, tas kur zapiņus kādreiz ražoja, paskatīšos kartē ...

Izmaiņas būs arī MARATONA KLUBA reitingā, protams, uzvarētāju Nike jakas paliks, bet citas lietas mainīsies.

Sekojiet līdzi jaunumiem www.maratonaklubs.lv un mūsu Facebook kontā - skrienam ar galvu, nevis ar kājām!!!

 

Ar cieņu

Andris

Bankas rekvizīti kluba maksai:

Biedrība Ventspils Maratona klubs

Reģ. nr. 40008149463

SWEDBANKA, konts: LV98HABA0551027726382

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru