Valentīndienas skrējiens 14.februārī! 

Drukāt
07.02.2018 11:54

Jāsāk kā jau ierasti, MARATONA KLUBS, tradīcijas turpina, un 14. februārī Ventspilī organizēs skriešanas popularizēšanas pasākumu - Valentīndienas skrējienu pa pilsētas ielām. Pasākuma ideja - veicināt iedzīvotājus būt fiziski aktīviem un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Lai skrējiens būtu interesantāks, tad MARATONA KLUBS kopā ar SIA “ĢEODĒZISTS” pārstāvi Aigaru Ansbergu ir izstrādājuši trases maršrutu sirsniņas formā, kurš ir 6,41 km pa Ventspils ielām.
 

Skrējiena sākums paredzēts 14.februārī plkst.18.30 pie Ūdens piedzīvojumu parka Lauku ielā 5, Ventspilī.
Tā kā skrējiens notiks tumšajā diennakts laikā, līdzi jāņem atstarotāji, galvas lukturīši, mirgojošās lampiņas. Satiksme skrējiena laikā netiks slēgta un šīs noteikti nebūs sacensības.
Pēc skrējiena viss vēl nebeigsies, jo pateicoties mūsu atbalstītājiem, tieši mums ir rezervēts Ventspils Olimpiskā Centra mazais baseins ar pirti, un visi gribētāji pēc skrējiena varēs apmeklēt to bez maksas. Varēsim pēc skrējiena veldzēt slāpes ar VENDEN ūdeni un tikt pie RICBERRY veselīgajiem gardumiem no ogām, kas ir veselīgi, ar zemu kaloriju saturu, un vēl ar burvīgu garšu! Varam būt lepni, ka RICBERRY veselīgie našķi no ogām tiek ražoti tepat Ventspils novadā! Un Baiba no "Magic Wellness & fitness" parūpējusies, lai katrs skrējiena dalībnieks varēs izmēģināt, kas ir ķermeņa masas analizators un iegūt dažādus interesantus datus par to, no kā tad sastāv mūsu ķermenis (iekšējie/ārējie tauki, muskuļi, kauli, ūdens) un kāpēc gan neizmēģināt?

Tātad, kad? 14.februārī, Valentīndienā!

Kur un cikos? Ventspilī, plkst.18.30 pie Ūdens piedzīvojumu parka Lauku ielā 5, Ventspilī.

MARATONA KLUBA dalībniekiem apmeklējums obligāts!

 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru