Par sacensībām

199_attention.jpg

Pēdējā svarīgā informācija startam Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratonā(11)

11.06.2012. 22:37

Jau šīs nedēļas nogalē, 16.jūnijā notiks Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratons ar galveno startu plkst.15:00, kad ar lielgabala šāvienu trasē mēroties spēkiem dosies gan pusmaratona, gan piecu un desmit kilometru skrējienu dalībnieki, gan nūjotāji. Lai sportiskā gaisotnē pavadītā nedēļas nogale Ventspilī ikvienam dalībniekam un atbalstītājam būtu pozitīvu emociju un prieka pilna un lai maksimāli izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, šeit īsumā ir apkopota pati jaunākā un svarīgākā informācija.

Lasīt tālāk
198_modris pie ratničaites.jpg

Modris par diviem Lietuvas skrējieniem(8)

07.06.2012. 21:32

Gada sākumā, iezīmējot savas sacensību sezonas kontūras un meklējot ar ko aizpildīt Latvijas kalendārā tukšo aprīli, kā vienmēr raudzījos Polijas virzienā, bet tad parādījās info par jaunu pusmaratonu Viļņā.
Nosaukums: 1.Viļņas pusmaratons, 21.aprīlī, Vingio parkā.
Pirms dažiem gadiem piedalījos pusmaratonā, kas bija kā otra distance Viļņas maratona ietvaros. Toreiz iespaids par sacensību organizāciju palika negatīvs. Bija slikti organizēta pirms starta zona un haotisku apļu veidota trase.
 

Lasīt tālāk
197_egils.jpg

Kā Egils Rīgā pusmaratonu skrēja(7)

01.06.2012. 15:54

Ventspilnieks, viens no mūsu jaunajiem kluba dalībniekiem Egils Staris, 20.maijā arī piedalījās Rīgas Nordea maratonā un skrēja jau savu sesto pusmaratonu, un atrakstīja mums, kā viņam bija gājis un kādas sajūtas viņš ir saņēmis. Ja jums šādi stāsti ir, sūtiet tos man, andrisvalerts@gmail.com, pievienojot arī fotogrāfiju.

Un tagad Egila vēstule:
„Skrienu es jau diezgan ilgi, jau kopš 9. klases un līdz augstskolas beigšanai trenējos vieglatlētikā. Kaut gan tur es garos gabalus netrenējos. Garos gabalus sāku skriet pirms 3 gadiem, pa vakariem, lai pēc garās darba dienas birojā varētu izvēdināt galvu un izkustēties. Trenējos es pats, bet šad tad parunāju ar citiem skrējējiem kā viņi trenējas, kādus vingrinājumus taisa un izmēģinu tos savā treniņu programmā.

Lasīt tālāk
195_turlavas_skrejienam_10_gadu_ju_26.jpg

3.jūnijā Turlavā jau skries 11.reizi(13)

28.05.2012. 21:17

Turlavā ir senas skriešanas tradīcijas. Jau vienpadsmito reizi Turlavas pagasta centrā norisināsies skriešanas sacensības " Turlava-2012". Dalībnieki tiks dalīti septiņās vecuma un dzimuma grupās. Pašiem mazākajiem dalībniekiem tiks izveidota distance estrādes teritorijā. Pēc sava skrējiena mazie sportisti varēs ļauties āra rotaļu priekam. Šogad sacensību jaunums ir tautas klase nūjotājiem-1,2km. Ipaši interesants un atraktīvs ir tautas skrējiens. Arī šogad aicinām skrējējus un nūjotājus padomāt par vizuālo noformējumu. Interesantākajiem tēliem pārsteiguma balvas.

Lasīt tālāk
193_dsc_0616 copy.jpg

Noslēdzies skrējiens apkārt Būšnieku ezeram (8)

28.05.2012. 09:11

26. maijā, Staldzenē pie laivu bāzes tika dots starts tradicionālajam skrējienam apkārt Būšnieku ezeram. Dalībniekiem bija jāveic viens aplis apkārt ezeram, kura garums bija 7,8 km. Lieliskajos laikapstākļos šogad uz starta stājās 56 dalībnieki no Talsiem, Aizputes, Kuldīgas un Ventspils. Visātrāk distanci veica Aigars Matisons, kurš apkārt ezeram apskrēja 28 minūtēs un 24 sekundēs. Savās vecuma grupās par uzvarētājiem kļuva Deniss Voroncovs, Santa Feldmane, Guntis Grīnvalds, Iveta Ļaksa, Aigars Matisons un Juris Bleiders. Sacensību rezultātus varat ielādēt ŠEIT

Lasīt tālāk
191_būšnieku_skrējiens_foto_kaspars_tūbelis.jpg

Kārtējais skrējiens apkārt Būšnieku ezeram(10)

22.05.2012. 15:57

26.maijā plkst. 12:00, tautas sporta programmas ”Nāc un sporto!” ietvaros Staldzenē pie Būšnieku ezera tiks dots starts tradicionālajam skrējienam apkārt Būšnieku ezeram. Distances garums 7,5 km (1 aplis apkārt ezeram). Dalībnieku pulcēšanās Staldzenē pie Būšnieku ezera. No 8. autobusa gala pieturas būs marķējums uz starta vietu.

Lasīt tālāk
185_bānītis.jpg

Bānītis noskriets(10)

12.05.2012. 20:55

Šodien, 2012. gada 12. maijā, jau otro gadu Ventspils enkuru parkā tika dots starts tautas skrējienam „Noskrien bānīti”. Skrējienā piedalījās 86 skriešanas entuziasti, kuri bija apņēmības pilni 2,4 km garo trasi veikt ātrāk par Mazbānīti, kas trasi veica 8 minūtēs un 20 sekundēs. Tas ir, par 56 sekundēm ātrāk kā iepriekšējo gadu. Sacensības ar mazbānīti sākās pieturā „Pludmale” un finišs bija pieturā „Kalns”. Uzvarētāji bija visi tie, kuri spēja to apsteigt – Inguss Šķibelis (7:37), Guntis Grīnvalds (7:42), Ainars Matisons (8:00), Edijs Kizenbahs (8:07), Aleksis Mickus (8:10). Viņi tika sumināti uz Piedzīvojumu parka lielās skatuves, Guntim Blumbergam, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja pirmajam vietniekam sadarbības jautājumos, pasniedzot balvas no Olimpiskā centra „Ventspils”, kā arī tika apbalvota pirmā finišējušā sieviete Adelīna Vanaga.

Lasīt tālāk
183_p5046217(1).jpg

Kā Santiks pa dubļiem ņēmās(11)

08.05.2012. 22:24

Viss sākās kādā aprīļa vēlā vakarā ar vēstulīti Skypā no Aigara, kurā viņš pajautāja vai nevēlos piedalīties Stipro skrējienā kopā ar Ventspils domes komandu? Man uz to brīdi nebija ne jausmas , ko tas nozīmē un kas tas ir!! Atbilde bija jādod jau tajā pašā vakarā un es, protams, piekritu. Tikai pēc tam sāku meklēt un skatīties uz ko es parakstījos. Nākošajā dienā mani jau sazvanīja domes pārstāvji un mēs jau vienojāmies par krekliņa izmēru!
Tā nu pagāja pāris nedēļas un pienāca laiks doties piedzīvojumā! Četras pēdējās dienas esmu nomocījusies ar temperatūru un saaukstēšanos, bet uz 4to maiju esmu kaut cik formā! Pēc manis atbrauca domes noorganizēts busiņš, tajā pārsvarā meitenes. Dome startēs ar piecām komandām, tātad puiši uz Cinevillu, kur notiks trako, nē – Stipro skrējiens dodas paši ar savu transportu. Ceļš paiet ātri, jau pēc nepilnām divām stundām esam gandrīz galā, kur pie pagrieziena uz norises vietu, sagaidām arī pārējos komandas biedrus. Kamēr gaidām, konkurenti tik brauc un brauc, mašīna pēc mašīnas. Visiem mums izdala interesantus krekliņus.

Lasīt tālāk
182_img_0232.jpg

Kuldīgas lapsas par Vīlandi(10)

08.05.2012. 10:05

Pēc Skrien Latvija pirmā posma izciliem rezultātiem un šosezon neierastā karstuma, gribējās atvēsināties Baltijas ziemeļos - Vīlandē, tāpēc Kuldīgas paši ,paši labākie- četras Lapsas , Ģirts un Jānis devās iekarot Aivara Čakļa izslavēto un izdaudzināto skrējienu apkārt Vīlandes ezeram. 30.aprīlī mazliet pasildījām Latvijas ekonomiku un pusdienas laikā braucām SILDĪT (mūsējie sapratīs) Igaunijas ekonomiku. Ceļš līdz galamērķim kā vienmēr bija jautrs. Tika ievērots MK prezidenta Andra „stingrie noteikumi” brauciena laikā. Ģirts ar Jāni bārstīja anekdotes, Lapsas smējās.

Lasīt tālāk
178_dscf0146.jpg

Santiks par Pirmo posmu seriālā „Skrien Latvija”(11)

02.05.2012. 10:03

Svētdien, 29. aprīlī Biķernieku trasē norisinājās Rīgas pusmaratons, kas bija arī seriāla „Skrien Latvija”’ pirmais posms, kā arī Latvijas čempionāts pusmaratonā.
Rīgas pusmaratons ir pirmais lielākais skriešanas pasākums šopavasar Latvijā. Tas tiek rīkots otro reizi un šogad tas bija kupli apmeklēts. Salīdzinot ar pagājušo gadu, dalībnieku skaits bija dubultojies no 500 pagājušogad uz 1100 šogad. Arī mūsu MARATONA KLUBS tika kupli pārstāvēts. Skrējienā piedalījās 50 kluba skrējēji.
Līdz starta vietai tikām kā nu kurais, cits ar personīgo auto, cits ar noorganizētajiem busiņiem, kāds atbrauca arī ar sabiedrisko transportu. Laika apstākļi sākumā likās, ka būs ideāli skriešanai, ap 14 grādiem, bet jo tuvāk nāca starts, jo kļuva arvien karstāks un uz pusmaratonistu startu jau bija tuvu 20 grādiem pēc celsija.

Lasīt tālāk