Par sacensībām

115_dsc03659.jpg

Ozolniekos 2011 nekas nemainās(6)

25.10.2011. 15:50

23.oktobrī, Ozolnieku novadā, notika kārtējais pusmaratona skrējiens, kā arī Ozolnieku skriešanas seriāla ietvaros „Ielūdz Ozolnieki” 5km un 2,2km skrējieni. No Ventspils mēs aizbraucām trijatā, jo gan vienkārši gribējās skriet, gan paskatīties, kas pēc 2 gadiem ir mainījies Ozolniekos, gan satikties ar noskrien.lv puišiem un meitenēm. Protams, satikām arī mūsu kluba kolorītāko skrējēju Daini Žuburu, viņa devīze ir: Neviens pusmaratons Latvijā nenotiks bez Daiņa!
Par skriešanu: Ilze Valerte vēl aizvien nav gatava pusmaratonam, tādēļ ņēma dalību 5km skrējienā, un sava grupā izcīnīja 2.vietu ar personīgo rekordu. Kā pirms tam deklarēja Juris no noskrien.lv (vairāk pazīstams kā Mošķis), Ozolnieku trase ir rekordu trase, līdz ar to, kuri vēl šosezon nav sasnieguši savus labākos rezultātus, tad Ozolniekos to izdarīs, un te Mošķim taisnība. Dalība šajā skrējienā, maksāja 1,50 Ls, vietējiem laikam 1 Ls.

Lasīt tālāk
114_balle.jpg

SKRIEN LATVIJA noslēguma pasākums – 26. novembrī(1)

22.10.2011. 17:26

Ar Siguldas Sports2000 pusmaratonu šogad noslēdzās pirmā nacionālā skriešanas skrējienu seriāla „Skrien Latvija” sezona, kurā ietilpa pazīstamākie, apmeklētākie un skaistākie Latvijas pusmaratoni un tautas skrējieni – Rīgas Pusmaratons, Ventspils Piedzīvojumu parka Pusmaratons, Liepājas Pusmaratons, Kuldīgas Pusmaratons, Sportlat Valmieras maratons un Siguldas Pusmaratons. Atskatu uz šo sezonu noslēgsim ar gada noslēguma pasākuma balli. Šogad noslēguma pasākumā bez SKRIEN LATVIJA 20011 laureāta apbalvošanas, apbalvosim arī labākos SPORTLAT BALVA 2011 un VELOMARATONI.lv seriālu laureātus. Pasākuma vieta ir piemeklēta, lai varētu vienkopus sapulcināt tik daudz sportisku un veselīgu dzīvesveidu piekritējus - mājīgajās un plašajās Ropažu novada pašvaldības Kultūras un Izglītības centra telpas. Par pasākuma muzikālo noformējumu rūpēsies grupa „Iedomu Spārni”. Noslēguma pasākuma sākums plkst. 18:00

Lasīt tālāk
113_romas maratons.jpg

Skrienam maratonu Romā, 2012.gada 18.martā(8)

22.10.2011. 16:16

Pēc šīs, 2011.gada saspringtās sezonas, likās, ka skriešanai kādu laiku jāmet miers, taču parunājos ar mūsu kluba dalībniekiem, liekas kā „miera” nebūs, un daudzi jau skatās kur noskriet kādus nopietnus mačus decembrī, janvārī. Šajā periodā mači notiek pārsvarā Portugālē, Marokā, Spānijā, Ēģiptē. Es neesmu tik „ātri” skrējis mačos, taču kā stāsta mans sīvākais konkurents sm72, no noskrien.lv, tad tas laikam nav tas labākais, tik „ātri” skriet mačos, jo kad pienāk īstais maču laiks, aprīlis un maijs, tad iestājās „tukšums”, un nemaz tā vairs negribas skriet.
Esmu starp tiem, kam arī nav miera, taču klausot sm72 norādījumiem, pirmos īstos mačus, maratona distanci, 42,195km, esmu noskatījis 2012.gada 18.martā (vidējā t +20c).

Lasīt tālāk
112_puse_2010.jpg

Devītais Ozolnieku rudens pusmaratons – jau šonedēļ(1)

20.10.2011. 14:34

Svētdien, 23.oktobrī, Ozolniekos jau devīto reizi notiks sacensības pusmaratona skrējienā (21,097 kilometri).

Bez pārtraukuma šis skrējiens notiek kopš 2007.gada, iepriekšējie bijuši ar pauzēm vairāku gadu garumā. Piebilstams, ka pirmais Latvijas čempionāts šajā distancē noticis kaimiņos - Jelgavā (1992.gadā), bet divos nākamajos gados tie rīkoti tieši Ozolniekos. Sacensības bijušas visai iecienītas tāpat kā vēsturiskais Ozolnieku maratons, pulcējot kuplu skaitu skrējēju no dažādām Latvijas vietām un ārvalstīm, akcentē pasākuma organizators, skrējēju kluba «Ozolnieki» vadītājs Juris Bērziņš.

Lasīt tālāk
111_tallina.jpg

Atmiņas par Tallinas maratonu(3)

19.10.2011. 11:40

Ir pagājusi sacensībām bagāta vasara un ir pienācis skriešanas sezonas beigu posms. Tāpēc MARATONA KLUBS vēlējās sapulcināt savus kluba biedrus un ar Nike palīdzību (Nike sedza autobusa izdevumus) noorganizēja braucienu uz kaimiņu zemi, uz Igauniju uz SEB Tallinas maratonu.
Piepildīt autobusu ar skriet gribētājiem nesagādāja nekādas problēmas un visas vietas(48) nedēļas laikā jau bija aizņemtas. Lielākā daļa no skrējējiem bija jau pazīstami no pavasara brauciena uz Prāgu, bet bija patīkami redzēt mūsu pulkā arī vairākas jaunas sejas! Mūsu vidū bija 5 maratona skrējēji, 27 pusmaratona skrējēji, 7 10km skrējēji un 1 nūjotāja, kā arī daži līdzjutēji. Tā nu mēs visi draudzīgi devāmies ceļā, lai 11. septembrī piedalītos SEB Tallinas maratonā.

Lasīt tālāk
110_skrien latvija_logo.jpg

Noslēdzies skrējienu seriāls Skrien Latvija 2011(2)

19.10.2011. 10:59

Sestdien, 15. oktobrī, ar Siguldas Sports2000 pusmaratonu noslēdzās skrējienu seriāls „Skrien Latvija” sezona, kurā ietilpa pazīstamākie, apmeklētākie un skaistākie Latvijas pusmaratoni un tautas skrējieni – Rīgas Pusmaratons, Ventspils Piedzīvojumu parka Pusmaratons, Liepājas Pusmaratons, Kuldīgas Pusmaratons, Sportlat Valmieras maratons un Siguldas Pusmaratons.

Lasīt tālāk
109_rudens skrējiens.jpg

VIA Rudens skrējiens Ventspilī(14)

19.10.2011. 09:50

Jā, tieši tā sauksies MARATONA KLUBA organizētais sezonas noslēguma skrējiens Ventspilī, kas notiks 19.novembrī. VIA ir daudzfunkcionāls uzņēmums, kas darbojās ceļu būvē, celtniecības materiālu ražošana un tml. Ar uzņēmuma pakalpojumiem varat iepazīties www.via.com.lv
Skrējiens tiek rīkots jau otro gadu, un šīs būs šajā sezonā pēdējās nopietnās skriešanas sacensības Latvijā, kas varētu pulcināt līdz pat 500 skrējēju. Unikālas šīs sacensības būs ar to, ka starts tiks dots OC Ventspils stadionā, darbojoties lielajam TV ekrānam un skanot mūzikai, savukārt finišs būs vieglatlētikas manēžā. Un pat ja 19.novembra dienā ārā valdīs īsti rudenīgs laiks, jūs finišēsiet komfortablos apstākļos - siltumā ap + 15˚C. Arī atbalstītāji ar pēdējiem uzmudinājumiem varēs jūs sagaidīt vieglatlētikas manēžā, skrējējiem veicot pēdējos aptuveni 100 metrus. Finiša zonā ikvienu dalībnieku sagaidīs mūzika, tēja, putra, Sportland sporta tirdziņš, un tamlīdzīgas lietas.

Lasīt tālāk
89_nujoshanasfestivals_logo_1.jpg

Latvijas 2.nūjošanas festivāls(0)

16.08.2011. 14:52

 20.augustā Ventspilī notiks Latvijas 2.nūjošanas festivāls. Maratona Klubs kā oficiālais festivāla partneris ir atbildīgi par pasākuma norisi. Maratona Kluba organizētie pasākumi jau iepriekš ir guvuši lielu atsaucību, tāpēc arī šoreiz priecāsimies redzēt visus aktīva dzīvesveida piekritējus dalībnieku pulkā. Dalības maksa festivālā ir 1 Ls, un maksājot papildus 1 Ls būs iespēja izīrēt nūjas. Līdz ar to maksimālais ieguldījums startam nūjošanas festivālā ir 2 Ls. Visi dalībnieki saņems piemiņas balvu - hūti ar 2011.gada festivāla nozīmi, kā arī tiks cienāti ar auksto zupu un īpaši šim notikumam konditora Oskara pagatavoto ruleti. Par muzikālo izklaidi rūpēsies grupa Apvedceļš, sniedzot gandrīz 2 stundu garu koncertu.
Reģistrēties pasākumam varat www.nujosnasfestivals.lv līdz 19.augustam pl.17.00, vai arī sacensību dienā pasākuma norises vietā, maksājot paaugstinātu dalības maksu - 3 Ls apmērā.
Pasākuma programma:

 

Lasīt tālāk
87_starts nakts skrējienam.jpg

Paulig nakts skrējiens noslēdzies(27)

24.07.2011. 18:55

 Sestdien, 23. Jūlijā, plkst. 23:55 ar salūtu tika dots starts Paulig nakts skrējienam, kurš bija pirmais šāda veida skrējiens Ventspilī. Trīs dažāda garuma distancēs devās 248 dalībnieku, kur iesācēji veica 2,4 km, bet pieredzējušie skrējēji varēja izvēlēties starp 4,4 km un 6,4 km distancēm. Pasākumā piedalījās ne tikai tautas klases skrējēji, bet arī tādi elites skrējēji kā Mareks Florošeks, Anete Midrijāne un Poļina Jeļezarova.
„Īsi pirms starta sāka līņāt lietus, bet tas it nemaz netraucēja skrienot un nespēja izjaukt jauko atmosfēru, kas valdīja šajā naktī Olimpiskā Centra „Ventspils” stadionā. Šis bija mans pirmais skrējiens naktī un rezultāts nelika vilties, jo trasē jutos ļoti labi. Par to jāsaka liels paldies neierasti lielajam skaitam atbalstītāju, kuri atbalstīja visus skrējējus,” pēc skrējiena ar iespaidiem dalījās Santa Feldmane, viena no progresējošākajām Ventspils Maratona Kluba skrējējām.

Lasīt tālāk
86_43_start_2008.jpg

Vēl viens jauns skrējiens Ventspilī(9)

30.06.2011. 20:36

 Ventspils Maratona Klubs kopā ar Somijas kafijas ražotāju Paulig , Ventspils pilsētas domi un Nike rīko pirmo nakts skrējienu Ventspilī grandiozajos Ziedu svētku ietvaros, kuros pat uzstāsies pasaules slavenais mūziķis Paul Young kopā ar Liepājas simfonisko orķestri.
Pasākuma skrējiena starts tiks dots 23. jūlijā plkst. 23:55 un finišs būs jau pēc pusnakts 24. jūlijā. Iesildīšanās sāksies no plkst. 21:00, kad stadionā tiks ieslēgts lielais videoekrāns, kurā varēsiet skatīties labākos mirkļus no Piedzīvojumu Parka Pusmaratona 2011, skanēs mūzika un Paulig cienās ar kafiju, kā arī būs sarūpētas citas aktivitātes, kas neļaus garlaikoties. Pasākuma atbalstītājs somu kafija Paulig apbalvos sacensību uzvarētājus, kā arī katram dalībniekam sagādās piemiņas velti.
Bezmaksas dalība šim skrējienam būs tiem, kas iepriekš reģistrēsies, sūtot savu vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus, komandas nosaukumu un izvēlēto distanci galvenajam tiesnesim Aigaram Matisonam uz aigars@pusmaratons.lv līdz 22. jūlijam.
Pieejamās distances:
2,4 km - iesācējiem,
4,4 km – gan iesācējiem, gan rūdītiem skrējējiem,
6,4 km – rūdītiem skrējējiem.

Reģistrējoties uz vietas dalības maksa 2Ls.
Sacensību numuri būs īpaši ar to, ka tie kalpos arī kā bezmaksas ieejas biļete uz šīs nakts balli Reņķa dārzā.

Lasīt tālāk