Jaunākās ziņas

61_images.jpg

Padomi iesācējiem(7)

15.02.2011. 21:33

Skriet - tas nekādā gadījumā nedrīkstētu būt sarežģīti. Uzzini dažus svarīgus padomus un jutīsies drošāk. Lūk būs pāris ieteikumi kā atsākt, vai sākt skriet.

Lasīt tālāk
59_men-watching-tv-football-sandwiches.jpg

44 Iemesli kādēļ skriet ir vairāk kā lieliski ! (7)

03.02.2011. 21:52

Tev nav jāmeklē motivācija, lai ietu skriet. Lūk, ir iespēja smelties no dažiem ieteikumiem, lai Tu tūdaļ noliktu TV pultis tālāk no sevis, paceltu savu pēcpusi no iesildītā klubkrēsla un žigli meklētu savus sporta apavus un skrietu !

Lasīt tālāk
58_lazy-cat5.jpg

Tev ir pietiekami motivācijas, lai skrietu, bet nevari atrast laiku ? (1)

01.02.2011. 21:12

Lūk, iespējams kāds no 25 ieteikumiem noderēs tieši TEV !

Reizēm ikdienā Tev jāpaveic tik daudz, neskaitot darbu Tev vēl jāgatavo vakariņas ģimenei, jāiegādājas pārtika, jārūpējas par bērniem, vai pat reiz daudz aktuālāk, jāšķūrē sniegs. Šajā garajā ikdienas darāmo darbu sarakstā neatliek vietas pat 20 min. skrējienam. Tieši laika trūkums ir lielākais šķērslis, lai Tu nodotos tieši tik ilgam skrējienam kā Tu vēlies.
Turpmāk tekstā atradīsi risinājumus laika ekonomijai, plānošanai un daudz vēl dažādu knifu, lai Tu varētu nodoties skriešanai daudz produktīvāk. Izvēlies dažas stratēģijas, kuras Tu varētu īstenot, gadījumā, ja nestrādā izvēlies kādu citu. Tomēr, ja neviena no tām nenostrādā, tad visticamāk Tu vienkārši nevēlies skriet un tas tik tiešām nav nekas labs. Iespējas ir vienmēr, nemeklē sev attaisnojumus, lai neskrietu.
 

Lasīt tālāk
57_suligi.jpg

Veldze pēc treniņa ?(3)

25.01.2011. 13:31

Lai gan pēc gara, nogurdinoša skrējiena esi pārguris, nebūtu prātīgi “piestumt” sevi ar visu kas pagadās pa ceļam, pat tad, ja esi pamatīgi izsalcis. Protams, Tev ir jāatjauno organisma iztukšotās rezerves, lai tādējādi būtu no kā atjaunoties. Tas nenozīmē, ka Tev būtu jāgatavo kāda milzīga salātu bļoda, vai makaronu porcija. Ātri un viegli pagatavojams, garšīgs, veselīgs,šķiet neticami ja ? Šī nav TOP- SHOP reklāma.
Augļu, dārzeņu kokteilis no sulu spiedes, vai blendera zibenīgi sāks uzlādēt Tavu organismu nākošajam treniņam. Īpaši noderīgi, lai atjaunotu ogļhidrātus un olbaltumvielas. Protams, sulas daudz efektīvāk un ātrāk atjauno organismu, kā “cietā” maltīte.
Mājās no dārzeņiem, vai augļiem Tu pats vari veidot savu iecienītāko aromātu, vai krāsu un noformēt kokteili pēc savas gaumes un garšas kārpiņu ambīcijām. Lieti noder arī vasarā spiestās sulas, vai zapte, kā piedeva kokteilim.

Lasīt tālāk
54_dsc00004.jpg

Ventspils 2010.gada 31. decembra Vecgada skrējiena rezultāti;(3)

31.12.2010. 18:47

Liels paldies visiem ,kas piedalījās šajā skrējienā. Paldies Olimpiskam Centram par foršo pirti pēc skrējiena un Sporta Pārvaldes komandai,paldies Agrim,Anetei un Dzintrai par sacensību tiesāšanu, paldies Oskaram un Ārijai par garšīgām piparkūkām ,cepumiem un tortēm, paldies Basketbola halles kafejnīcai par silto ūdeni tējai. Apsveicu Ventspils Maratona kluba dalībniekus ar labiem rezultātiem.

Lasīt tālāk
50_dsc_2225.jpg

Latvijas 1.skriešanas dienasgrāmata – instruments gudrai skriešanai!(3)

09.12.2010. 14:24

Ventspils Maratona Klubs, kopā ar skriešanas treneri Juri Beļinski, aktīvi strādāja 6 mēnešus, lai taptu šis izdevums, jo nebija tik viegli, kā sākumā domājām. Dienasgrāmatas tapšanā piedalījās arī citi Latvijas skriešanas treneri, sporta ārsti, lai skats uz risināmiem jautājumiem būtu daudzpusīgs. Pēc 8 intervijām, Ventspils Maratona kluba biedrs Andris Valerts, kurš nodarbojās ar skriešanu aktīvi jau 3 gadus, nāca pie secinājuma, ka gandrīz neko nezin par skriešanu, kaut pirms tam viņš domāja savādāk! Tas deva papildus iedvesmu izdot šo Dienasgrāmatu, un sniegt noderīgu informāciju skriešanas entuziastiem.

Lasīt tālāk
42_dsc08270.jpg

Ieteikumi rudens krosiem(7)

10.10.2010. 21:18

Sveicināti Ventspils maratona kluba biedri. Gribu sniegt Jums dažus padomus ,ko vajadzētu ievērot skrienot tumšajos rudens vakaros.

Lasīt tālāk
37_run-till-you-ralph.jpg

Skriet vai braukt ar riteni(18)

20.09.2010. 13:42

Bija rudenīga un lietaina pēcpusdiena, bet Ventspils Maratona Kluba birojā uz galda kūpēja karsta tēja ar medu un daži no kluba biedriem vētraini diskutēja, kas ir labāk – skriet vai braukt ar riteni? Tā kā Ventspils Maratona kluba biedri nav tikai skriešanas entuziasti, bet arī daudzi no viņiem piedalās triatlona sacensībās, tad gāja karsti! Pat vienmēr mierīgais un ieturētais Aigars (Aigars Matisons – skrien jau 29 gadus) bija aizsvilies ne pa jokam! Kā vienmēr Andris (Andris Valerts – uzņēmējs, kas skrien) sāka aktīvi kaut ko zīmēt uz tāfeles un runāt par plusiem un mīnusiem. Mūsu meitenes Ilze un Agnese sākumā darbojās ar tēju un klusēja, bet emocijas sita augstu vilni un bija laiks arī viņām iejaukties sarunā par šo it kā nevainīgo tematu - kas ir labāk – skriet vai braukt ar riteni?

Lasīt tālāk
36_p9190101.jpg

Gunta Grīnvalda pirmais maratons(8)

20.09.2010. 10:54

Talsinieks, Guntis Grīnvalds, vakar Valmierā, noskrēja savu pirmo maratonu (ar ļoti cienījamu rezultātu 3:49,05 bruto laiks), un jau vakarā atrakstīja mums, kā viņam bija gājis un kādas sajūtas viņš ir saņēmis. Domājam, ka tuvākā laikā izveidosim sadaļu, IEDVEMOJOŠIE STĀSTI, kur visi kluba dalībnieki varēs nopublicēt savas sajūtas, padomus, izmaksas, idejas un visu pārējo par skriešanu. Ja jums šādi stāsti ir, sūtiet tos man, andrisvalerts@gmail.com, pievienojot arī fotogrāfiju.

Un tagad Gunta vēstule:

 

Lasīt tālāk
26_26_050.jpg

1.ziņa maratonaklubs.lv, vairāk kā gadu atpakaļ - Ventspils Maratona Klubs sāk uzņemt dalībniekus Skrējēju klubā!(12)

24.08.2010. 22:51

Pēc pirmā Piedzīvojuma Parka Pusmaratona, kas notika 20.jūnijā, ko organizēja Ventspils Maratona Klubs, ir pagājuši divi ar pus mēneši, un skrējēju skaits Ventspils ielās un parkos samazinās! Tas gan ir mūsu subjektīvais viedoklis, taču zinot, ka rudens un ziema ir paši grūtākie skriešanas gadalaiki, mēs aicinām skriet kopā un turpināt to darīt līdz nākošam Piedzīvojuma Parka Pusmaratonam 2011.gada 19.jūnijam.

Lasīt tālāk