Par citu ko

66_pārtika.jpg

Pirms gatavojies startam der ielāgot !(9)

14.03.2011. 13:46

Esi ieplānojis skriet maratonu? Tas ir nopietns solis, tāpēc der arī nopietni sagatavoties, vai vismaz piedomāt pie tā, ko Tu ēdīsi iepriekšējā dienā un pašā maratona distancē. Skrienot 10km vēl vari iztikt bez īpašas gatavošanās, bet 4 h skrējiens tas ir nopietni. Tādēļ, iespējams turpmākie padomi rakstā Tev lieti noderēs !

Lasīt tālāk
59_men-watching-tv-football-sandwiches.jpg

44 Iemesli kādēļ skriet ir vairāk kā lieliski ! (7)

03.02.2011. 21:52

Tev nav jāmeklē motivācija, lai ietu skriet. Lūk, ir iespēja smelties no dažiem ieteikumiem, lai Tu tūdaļ noliktu TV pultis tālāk no sevis, paceltu savu pēcpusi no iesildītā klubkrēsla un žigli meklētu savus sporta apavus un skrietu !

Lasīt tālāk
58_lazy-cat5.jpg

Tev ir pietiekami motivācijas, lai skrietu, bet nevari atrast laiku ? (1)

01.02.2011. 21:12

Lūk, iespējams kāds no 25 ieteikumiem noderēs tieši TEV !

Reizēm ikdienā Tev jāpaveic tik daudz, neskaitot darbu Tev vēl jāgatavo vakariņas ģimenei, jāiegādājas pārtika, jārūpējas par bērniem, vai pat reiz daudz aktuālāk, jāšķūrē sniegs. Šajā garajā ikdienas darāmo darbu sarakstā neatliek vietas pat 20 min. skrējienam. Tieši laika trūkums ir lielākais šķērslis, lai Tu nodotos tieši tik ilgam skrējienam kā Tu vēlies.
Turpmāk tekstā atradīsi risinājumus laika ekonomijai, plānošanai un daudz vēl dažādu knifu, lai Tu varētu nodoties skriešanai daudz produktīvāk. Izvēlies dažas stratēģijas, kuras Tu varētu īstenot, gadījumā, ja nestrādā izvēlies kādu citu. Tomēr, ja neviena no tām nenostrādā, tad visticamāk Tu vienkārši nevēlies skriet un tas tik tiešām nav nekas labs. Iespējas ir vienmēr, nemeklē sev attaisnojumus, lai neskrietu.
 

Lasīt tālāk
37_run-till-you-ralph.jpg

Skriet vai braukt ar riteni(18)

20.09.2010. 13:42

Bija rudenīga un lietaina pēcpusdiena, bet Ventspils Maratona Kluba birojā uz galda kūpēja karsta tēja ar medu un daži no kluba biedriem vētraini diskutēja, kas ir labāk – skriet vai braukt ar riteni? Tā kā Ventspils Maratona kluba biedri nav tikai skriešanas entuziasti, bet arī daudzi no viņiem piedalās triatlona sacensībās, tad gāja karsti! Pat vienmēr mierīgais un ieturētais Aigars (Aigars Matisons – skrien jau 29 gadus) bija aizsvilies ne pa jokam! Kā vienmēr Andris (Andris Valerts – uzņēmējs, kas skrien) sāka aktīvi kaut ko zīmēt uz tāfeles un runāt par plusiem un mīnusiem. Mūsu meitenes Ilze un Agnese sākumā darbojās ar tēju un klusēja, bet emocijas sita augstu vilni un bija laiks arī viņām iejaukties sarunā par šo it kā nevainīgo tematu - kas ir labāk – skriet vai braukt ar riteni?

Lasīt tālāk
26_26_050.jpg

1.ziņa maratonaklubs.lv, vairāk kā gadu atpakaļ - Ventspils Maratona Klubs sāk uzņemt dalībniekus Skrējēju klubā!(12)

24.08.2010. 22:51

Pēc pirmā Piedzīvojuma Parka Pusmaratona, kas notika 20.jūnijā, ko organizēja Ventspils Maratona Klubs, ir pagājuši divi ar pus mēneši, un skrējēju skaits Ventspils ielās un parkos samazinās! Tas gan ir mūsu subjektīvais viedoklis, taču zinot, ka rudens un ziema ir paši grūtākie skriešanas gadalaiki, mēs aicinām skriet kopā un turpināt to darīt līdz nākošam Piedzīvojuma Parka Pusmaratonam 2011.gada 19.jūnijam.

Lasīt tālāk