Par citu ko

427_img_0043.jpg

Ar kopīgu treniņu visā Latvijā tiks atklāta Bigbank Skrien Latvija jaunā sezona(1)

27.02.2017. 10:55

Sestdien, 4. martā, deviņās Latvijas pilsētās simtiem aktīva dzīvesveida un skriešanas sporta cienītāji apvienosies kopīgā šī gada pirmajā treniņā. Tādā veidā jaunajai skriešanas sezonai, rekordiem un panākumiem vienlaicīgi tiks iekustināta visa Latvija - no Kurzemes piekrastes līdz pat valsts austrumu robežai. Akcija “Mans pirmais skrējiens” tiek organizēta Baltijā lielākā skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija ietvaros, kura pirmais posms skrējējus pulcēs jau šī mēneša beigās. Jāatzīmē, ka vislatvijas kopīgajā skrējienā iesaistītās pilsētas ir kas mazliet vairāk par laimīgu sagadīšanos. Tieši šīs ir skriešanas tradīcijām bagātākās vietas mūsu valstī un tūkstošiem skrējēju tās jau savos sacensību kalendāros atzīmējuši kā skriešanas seriāla posmu norises galamērķus.

Lasīt tālāk
381_imag0508.jpg

Kā kluba biedri jaunajai sezonai rūdījās(7)

28.12.2015. 14:25

Kādā jaukā decembra dienā Ingrīda telefonēja uz Beverīnas novadu un informēja, cik jauki apvienojusi pastaigu pa čalojošu mazu upīti un skriešanu basām kājām. Toms un Sandra pēdējo reizi bija peldējušies pēc Siguldas kalnu maratona oktobrī, un viņiem radās ideja, ka jāorganizē taču kopā peldēšanas pasākums kādā no tuvējiem ezeriem. Domāts-darīts, Ingrīda apzināja pieejamākos apkaimes ezerus un 27.decembrī visi satikāmies Cēsīs.

Lasīt tālāk
358_dsc00530.jpg

Maratonists uz velosipēda(6)

08.07.2015. 17:27

Daudzi jau zina, ka šogad īstā skriešanā esmu paņēmis pauzi, bet bez fiziskām aktivitātēm jau nevaru. Jau gada sākumā izlēmu, ka šogad braukšu ar riteni. Mūsu kluba biedrs Māris Plūmiņš man izstāstīja, ka ir tāds mārupietis Andris Tālmanis, kurš organizē veloceļojumus grupās, jo viens pats, kā Andis Rumbenieks, kurš var braukt ar riteni pa Eiropu veselu mēnesi, es neesmu gatavs. Andris kaut kad ziemā izsludināja 2015.gada maršrutus, pieteicos oktobrī 15 dienu braucienam uz Maroku, un tagad jūlijā četras dienas pa Igauniju, Tartu apvidu. Ziemā uzreiz nopirku kārtīgu riteni, ziemā cenas uz pusi mazākas, un domāju, ka kārtīgi jāpagatavojas minētajām velotūrēm, taču 2.jūlijā rītā, kad bija jābrauc uz minēto Igaunijas tūri, mans riteņa spidometrs rādijā tikai 50km, tas viennozīmīgi nav nekas, līdz ar to dodos uz savu pirmo velotūri kā „balta lapa”.

Lasīt tālāk
352_izloze.jpg

Īpašā izloze komandām Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratonā(0)

27.05.2015. 09:36

Katru gadu ar godu rakstiem esam apbalvojuši kuplākās komandas un kolektīvus Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratonā, arī šogad tradīcijas tiek turpinātas un trīs kuplākās komandas tiks pie īpašiem diplomiem, taču šajos skriešanas svētkos būs īpašs pārsteigums – notiks izloze starp pieaugušo komandām, kurās jābūt vismaz 10 dalībniekiem (7 dalībniekiem jābūt virs 18 gadu vecuma). Visas tās komandas, uzņēmumi, sporta klubi, ģimeņu apvienības, kuras pieteiks vismaz 10 dalībniekus, neatkarīgi no distances piedalīsies izlozē, un 21.jūnijā uzreiz pēc uzvarētāju apbalvošanas tiks izlozētas trīs dāvanu kartes no veikala Sportland – 200 EUR, 150 EUR un 100 EUR vērtībā. Tādi paši noteikumi attiecās arī uz jauniešu komandām, skolām, klasēm, sporta skolām, arī starp tām tiks izlozētas trīs dāvanu kartes no veikala Sportland – 200 EUR, 150 EUR un 100 EUR vērtībā. Skolēnu komandās arī jābūt vismaz 10 dalībniekiem, bet visiem komandas dalībniekiem jābūt līdz 18 gadu vecumam.

Lasīt tālāk
211_usa1.jpg

ASV sieviešu maratona komanda(4)

20.07.2012. 00:06

Trīs sievietes pārstāvēs ASV Olimpiskajās spēlēs Londonā maratona distancē. Shalane Flanagan, Desiree Davila un Kara Goucher, katra no viņām ir guvusi pasaules mēroga panākumus un tieši tādēļ visas trīs 5. augustā būs vienas no pretendentēm uz Olimpiskajām medaļām.

Lasīt tālāk
208_usa.jpg

ASV vīriešu maratona komanda(6)

17.07.2012. 22:46

Droši var apgalvot, ka ASV maratonisti Meb Keflezighi, Ryan Hall un Abdi Abdirahman nav galvenie favorīti gaidāmajās Olimpiskajās spēlēs Londonā.

Lasīt tālāk
207_olympic-2012.jpg

Kā Vācu maratonisti gatavojas Londonai(9)

13.07.2012. 13:15

Visi jau zinām, ka 2012. gada Olimpiskās spēles Londonā notiks no 2012. gada 27. jūlija līdz 12. augustam un šī gada aprīļa vācu Runner’s World numurā bija publicēts plāns vācu večiem, lai 12.augustā Londonas olimpiādes maratona skrējienā piedalītos nevis kā skatītāji, bet gan kā dalībnieki.
Tiesa gan, olimpiskā normatīva izpildes termiņš 31.maijs nu jau nokavēts, bet varbūt noder nākošai olimpiādei vai kādām citām sacensībām. Tātad, lai sagatavotos 42.2 kilometru distancei un noskrietu to bez problēmām tempā 3:07 km/min vai 2:12:00 stundās, vācu plāniņš ir sekojošs:

Lasīt tālāk
202_dsc01680 copy.jpg

Trīs ar pusi gadi vienā skriešanā(11)

21.06.2012. 16:29

Tas ir gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. 2009.gadā izveidojot MARATONU KLUBU, laikam nenāca ne prātā, ka būs trešais Piedzīvojumu parka pusmaratons ar 1600 dalībniekiem, ka būs 140 kluba biedri, ka skriešu septiņas dienas nedēļā un katru nedēļu noskriešu ap 100km, ka 21,097 kilometrus noskriešu pa 1stundu un 25 minūtēm... Neticas, ka tiešām ir pagājuši trīs ar pusi gadu!
Ievads iznāca sentimentāls, bet gribēju pateikt, ka es Jūs „pametu”, domājot to arī tiešā un pārnestā nozīmē! Kad veidojām MARATONU KLUBU, tas bija „domāts” Aigaram, bet pats tā aizrāvos, ka tikai pēc 3,5 gadiem attapos, ka es kaut ko daru nepareizi, sākumā plāni bija pavisam citādi. Un pēc divu nedēļu kārtējās skriešanas (PPP organizēšanas), esmu nolēmis atgriezties pie sākotnējā plāna un kluba vadību nodot Aigaram.

Lasīt tālāk
189_2012-05-15 12.14.28.jpg

Par vitamīniem un tamlīdzīgi(16)

17.05.2012. 10:01

MARATONA KLUBS ir noslēdzis sadarbības līgumu ar uzņēmumu DION SPORTLAB. Uzņēmums izstrādā un pasūta produkciju viskvalitatīvākajās Eiropas rūpnīcās. Uzņēmuma īpašnieks un vadītājs ir sporta ārsts Volodimirs Guščins. Parunājoties ar viņu pāris stundas, sapratu, ka viņš ir visaugstākās raudzes speciālists sporta uzturā un vitamīnos. Minētos vitamīnus varat nopirkt mājās lapā www.dion.lv, visi MARATONA KLUBA dalībnieku karšu īpašnieki, savos epastos, saņems atlaižu kodu, kas ļaus iepirkties minētajā lapā ar 30% atlaidi. Par šo preparātu lietošanu pirms tam noteikti sazinieties ar savu treneri vai ģimenes ārstu vai pašu Volodimiru, pa epastu: info@dion.lv. Rudens pusē, Volodimirs varētu novest mums semināru par vitamīniem un sporta pārtiku. Pajautāju, Volodimiram, pavisam triviālu jautāju, kāpēc nepieciešami papildus vitamīni, jo es ēdu ļoti daudz „bietes un citus labumus”, un, lūk, diezgan gara atbilde.

Lasīt tālāk
179_p4160996.jpg

Tiek uzsākti MARATONA KLUBA oficiālie treniņi līdz 3.Ventspils Piedzīvojuma Parka pusmaratonam(4)

02.05.2012. 18:08

Strauji tuvojas 16. jūnijs un 3.Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratons, lai pienācīgi tam sagatavotos, ikviens skriešanas sporta cienītājs tiek aicināts uz kopīgajiem treniņiem. Tiem, kuri uz skriešanu ir uz "jūs", bet kaut kā un kaut kad ir jāsāk, tad ar 5. Maiju Ventspilī, Reņķa dārzā, tiks oficiāli dots starts treniņiem, kuri grib sākt skriet un piedalīties 3.Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratonā, un uz to aicināts ikviens sporta interesents, veselīga dzīvesveida entuziasts un ģimenes ar bērniem. Tātad katru sestdienu no 5.maija līdz 9.jūnijam uz koptreniņiem aicina un visus treniņa dalībniekus sagaidīs Maratona kluba treneris un viens no labākajiem Latvijas skrējējiem Aigars Matisons, kurš vadīs koptreniņus, sniegs vērtīgas konsultācijas par skriešanas tehniku, slodzēm, veselīgu sportošanu. Tā ir iespēja ikvienam skriet gribētājam satikties, komunicēt un iedvesmot vienam otru. Treniņos pulcēsies gan Maratona kluba dalībnieki ar ilgstošu skriešanas pieredzi, gan visi tie, kas savu skriešanas karjeru tikai uzsāk. Sagatavošanās treniņos dalība ir bez maksas un iepriekšēja reģistrēšanās treniņu skrējieniem nav nepieciešama.

Lasīt tālāk