Par citu ko

161_072_hf.jpg

8.marts – tulpju svētki?(6)

03.03.2012. 17:58

Mūsu Valentīndienas skrējienu atbalstīja jauks dāvanu veikaliņš Florinta, biju tajā nesen iegājis, un redzēju tajā visdažādākās skaistas lietas, kuras būtu piemērotas dāvanām sevišķos svētkos, un lai nu kā mēs attiecāmies pret 8.marta svētkiem, viņas gaida no mums šajā dienā kaut ko īpašu! Protams, vienkāršākais ir nopirkt vienu vai trīs tulpes vai rozes, uzdāvināt, un jau pēc 24 h tās tiks izmestas ārā. Parunāju ar veikala īpašnieci, Intu, un piedāvāju viņai uztaisīt rakstu par dāvaniņām no viņas veikala, lai mēs (vīrieši) būt pārāki par tiem, kuri aprobežosies ar „tulpēm”. Tālāk spiest „lasīt tālāk” drīkst tikai vīrieši! 

Lasīt tālāk
151_t1larg.tv.watching.gi.jpg

Tiem, kas vēl nav sākuši skriet(8)

10.02.2012. 13:27

Tiem, kuri grib sākt skriet, bet nevar saņemties jeb daži labumi no skriešanas.
Šis raksts nav domāts iesācējiem un tiem kuri jau skrien, bet tiem kuri tikai domā sākt skriet, bet nevar saņemties. Tiem, kuri nolēmuši pārvarēt slinkumu un pievienoties visnotaļ plašajam skrējēju pulciņam. Kāpēc Tev būtu jāsāk skriet un kāds no tā būs labums?

Lasīt tālāk
142_anita k.jpg

MARATONA KLUBA dalībnieka karte Nr.100(9)

14.01.2012. 23:12

Šajā nedēļa tika izgatavota jau 100. MARATONA KLUBA dalībnieka karte! Maksājums par karti tika izdarīts no Portugāles manā klātbūtnē, samaksāja un aizbrauca uz Latviju, ka paspēju pajautāt tikai kā viņu sauc - Anita Kažemāka no Preiļiem. Ja man jautātu, kas ir Anita, tad varu atbildēt no filmas „Kaukāza gūstekne” biedra Saahova vārdiem: „ Studente, sportiste, „komjauniete” un vienkārši skaistule!"

Lasīt tālāk
127_ziemassvētki.jpg

Ziemassvētku konkurss MARATONA KLUBĀ(25)

02.12.2011. 13:25

Visas lietas ko dzīvē darām, mēs vēlētos darīt vēl labāk. Tieši to pašu varam teikt arī par skriešanu, tāpēc MARATONA KLUBS ir izsludinājis Ziemassvētku konkursu. Tev ir unikāla iespēja piedalīties konkursā un iegūt iespēju piedalīties 3. Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratonā bez maksas un ne tikai. Tev ir iespēja pierādīt, ka vari būt atraktīvs, zinošs un katru dienu, sākot no 05.12.2011. līdz 30.12.2011. no plkst.9.00 līdz nākamās dienas plkst.7.59 Tev būs iespēja izdomāt (uzminēt) u.t.t. pareizo atbildi uz uzdoto jautājumu (pavisam kopā 25 jautājumi) un, norādot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, jāatsūta uz e-pastu santiks@maratonaklubs.lv , un, ja katru dienu Tu piedalīsies, tad Tev būs iespēja būt vienam no pirmajiem 3. Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratona dalībniekiem dalībnieku sarakstā jebkurā distancē ar savu unikālo starta numuru. Uzvarētāji balvas varēs saņemt 2012.gada sākumā vai 31. decembrī Ventspilī, kad notiks Vecgada skrējiens.

Lasīt tālāk
118_jaka 1.jpg

Apģērbs skriešanai no 66 North(17)

08.11.2011. 17:03

Man un Aigaram, uzņēmums 66 North, deva iespēju izmēģināt dažus viņu produktus. Jau iepriekšējā gadā lietojām viņu ražotos cimdus, ko daudzi izcīnīja kā balvas mūsu rīkotās sacensībās. Salīdzinot ar citu firmu cimdiem, varam apgalvot, ka materiāls no kā tie šūti, ir īpašs, jo tiešām aukstā laikā tie kalpo lieliski. Piemēram, salīdzinot ar Newline cimdiem, (kam ir skaists dizains), 66 North cimdi aukstā laikā ir daudz labāki un ērtāki.

Lasīt tālāk
67_images.jpg

Kā nenokavēt(3)

17.03.2011. 14:03

Nu jau pavisam drīz sāksies jauna sezona, jauni izaicinājumi. Jaunas sacīkstes un satraukums, mandrāža. Kāds pa ziemas dīkstāvi būs aizmirsis, kur palikušas vecās, labās krosenes. Kāds cits sevi mocīs smagos treniņos. Vēl kāds pirms sacīkstēm pārāk ilgi aizkavēsies maratona expo... Bet ir labās ziņas. Mums ir daži padomi, kā sevi savākt pirms starta!

Lasīt tālāk
66_pārtika.jpg

Pirms gatavojies startam der ielāgot !(9)

14.03.2011. 13:46

Esi ieplānojis skriet maratonu? Tas ir nopietns solis, tāpēc der arī nopietni sagatavoties, vai vismaz piedomāt pie tā, ko Tu ēdīsi iepriekšējā dienā un pašā maratona distancē. Skrienot 10km vēl vari iztikt bez īpašas gatavošanās, bet 4 h skrējiens tas ir nopietni. Tādēļ, iespējams turpmākie padomi rakstā Tev lieti noderēs !

Lasīt tālāk
59_men-watching-tv-football-sandwiches.jpg

44 Iemesli kādēļ skriet ir vairāk kā lieliski ! (7)

03.02.2011. 21:52

Tev nav jāmeklē motivācija, lai ietu skriet. Lūk, ir iespēja smelties no dažiem ieteikumiem, lai Tu tūdaļ noliktu TV pultis tālāk no sevis, paceltu savu pēcpusi no iesildītā klubkrēsla un žigli meklētu savus sporta apavus un skrietu !

Lasīt tālāk
58_lazy-cat5.jpg

Tev ir pietiekami motivācijas, lai skrietu, bet nevari atrast laiku ? (1)

01.02.2011. 21:12

Lūk, iespējams kāds no 25 ieteikumiem noderēs tieši TEV !

Reizēm ikdienā Tev jāpaveic tik daudz, neskaitot darbu Tev vēl jāgatavo vakariņas ģimenei, jāiegādājas pārtika, jārūpējas par bērniem, vai pat reiz daudz aktuālāk, jāšķūrē sniegs. Šajā garajā ikdienas darāmo darbu sarakstā neatliek vietas pat 20 min. skrējienam. Tieši laika trūkums ir lielākais šķērslis, lai Tu nodotos tieši tik ilgam skrējienam kā Tu vēlies.
Turpmāk tekstā atradīsi risinājumus laika ekonomijai, plānošanai un daudz vēl dažādu knifu, lai Tu varētu nodoties skriešanai daudz produktīvāk. Izvēlies dažas stratēģijas, kuras Tu varētu īstenot, gadījumā, ja nestrādā izvēlies kādu citu. Tomēr, ja neviena no tām nenostrādā, tad visticamāk Tu vienkārši nevēlies skriet un tas tik tiešām nav nekas labs. Iespējas ir vienmēr, nemeklē sev attaisnojumus, lai neskrietu.
 

Lasīt tālāk
37_run-till-you-ralph.jpg

Skriet vai braukt ar riteni(18)

20.09.2010. 13:42

Bija rudenīga un lietaina pēcpusdiena, bet Ventspils Maratona Kluba birojā uz galda kūpēja karsta tēja ar medu un daži no kluba biedriem vētraini diskutēja, kas ir labāk – skriet vai braukt ar riteni? Tā kā Ventspils Maratona kluba biedri nav tikai skriešanas entuziasti, bet arī daudzi no viņiem piedalās triatlona sacensībās, tad gāja karsti! Pat vienmēr mierīgais un ieturētais Aigars (Aigars Matisons – skrien jau 29 gadus) bija aizsvilies ne pa jokam! Kā vienmēr Andris (Andris Valerts – uzņēmējs, kas skrien) sāka aktīvi kaut ko zīmēt uz tāfeles un runāt par plusiem un mīnusiem. Mūsu meitenes Ilze un Agnese sākumā darbojās ar tēju un klusēja, bet emocijas sita augstu vilni un bija laiks arī viņām iejaukties sarunā par šo it kā nevainīgo tematu - kas ir labāk – skriet vai braukt ar riteni?

Lasīt tālāk