Jaunākās ziņas

72_dsc00457.jpg

PIRMAIS MARATONA KLUBA KOPBRAUCIENS VEIKSMĪGI BEIDZIES(11)

05.04.2011. 23:11

31. marta agrā rīta Ventspils Maratona Klubs, pavisam 42 skrējēji un 3 līdzjutēji, devās aizrautīgā braucienā uz Prāgu, lai ņemtu dalību šā gada pirmajās sacensībās, Starptautiskā Prāgas Pusmaratonā.

Lasīt tālāk
67_images.jpg

Kā nenokavēt(3)

17.03.2011. 14:03

Nu jau pavisam drīz sāksies jauna sezona, jauni izaicinājumi. Jaunas sacīkstes un satraukums, mandrāža. Kāds pa ziemas dīkstāvi būs aizmirsis, kur palikušas vecās, labās krosenes. Kāds cits sevi mocīs smagos treniņos. Vēl kāds pirms sacīkstēm pārāk ilgi aizkavēsies maratona expo... Bet ir labās ziņas. Mums ir daži padomi, kā sevi savākt pirms starta!

Lasīt tālāk
66_pārtika.jpg

Pirms gatavojies startam der ielāgot !(9)

14.03.2011. 13:46

Esi ieplānojis skriet maratonu? Tas ir nopietns solis, tāpēc der arī nopietni sagatavoties, vai vismaz piedomāt pie tā, ko Tu ēdīsi iepriekšējā dienā un pašā maratona distancē. Skrienot 10km vēl vari iztikt bez īpašas gatavošanās, bet 4 h skrējiens tas ir nopietni. Tādēļ, iespējams turpmākie padomi rakstā Tev lieti noderēs !

Lasīt tālāk
65_images.jpg

Par skrējēju maizi, jeb MAKARONI(10)

10.03.2011. 14:05

Piekritīsiet, ka pats lieliskākais, vienkāršākais, garšīgākais un visādi citādi nesalīdzināmi labākais, ko maratonisti un citi skrējēji izmanto enerģijas uzņemšanai ir makaroni. Makaroni ir un paliek neatņemama skrējēja ēdienkartes sastāvdaļa.

Lasīt tālāk
62_simsons.jpg

Garie treniņi(17)

17.02.2011. 23:55

Veicot tos pareizi, garie treniņi uzlabos Tavu sniegumu visās distancās virs 10 km un vairāk.

Lasīt tālāk
61_images.jpg

Padomi iesācējiem(7)

15.02.2011. 21:33

Skriet - tas nekādā gadījumā nedrīkstētu būt sarežģīti. Uzzini dažus svarīgus padomus un jutīsies drošāk. Lūk būs pāris ieteikumi kā atsākt, vai sākt skriet.

Lasīt tālāk
59_men-watching-tv-football-sandwiches.jpg

44 Iemesli kādēļ skriet ir vairāk kā lieliski ! (7)

03.02.2011. 21:52

Tev nav jāmeklē motivācija, lai ietu skriet. Lūk, ir iespēja smelties no dažiem ieteikumiem, lai Tu tūdaļ noliktu TV pultis tālāk no sevis, paceltu savu pēcpusi no iesildītā klubkrēsla un žigli meklētu savus sporta apavus un skrietu !

Lasīt tālāk
58_lazy-cat5.jpg

Tev ir pietiekami motivācijas, lai skrietu, bet nevari atrast laiku ? (1)

01.02.2011. 21:12

Lūk, iespējams kāds no 25 ieteikumiem noderēs tieši TEV !

Reizēm ikdienā Tev jāpaveic tik daudz, neskaitot darbu Tev vēl jāgatavo vakariņas ģimenei, jāiegādājas pārtika, jārūpējas par bērniem, vai pat reiz daudz aktuālāk, jāšķūrē sniegs. Šajā garajā ikdienas darāmo darbu sarakstā neatliek vietas pat 20 min. skrējienam. Tieši laika trūkums ir lielākais šķērslis, lai Tu nodotos tieši tik ilgam skrējienam kā Tu vēlies.
Turpmāk tekstā atradīsi risinājumus laika ekonomijai, plānošanai un daudz vēl dažādu knifu, lai Tu varētu nodoties skriešanai daudz produktīvāk. Izvēlies dažas stratēģijas, kuras Tu varētu īstenot, gadījumā, ja nestrādā izvēlies kādu citu. Tomēr, ja neviena no tām nenostrādā, tad visticamāk Tu vienkārši nevēlies skriet un tas tik tiešām nav nekas labs. Iespējas ir vienmēr, nemeklē sev attaisnojumus, lai neskrietu.
 

Lasīt tālāk
57_suligi.jpg

Veldze pēc treniņa ?(3)

25.01.2011. 13:31

Lai gan pēc gara, nogurdinoša skrējiena esi pārguris, nebūtu prātīgi “piestumt” sevi ar visu kas pagadās pa ceļam, pat tad, ja esi pamatīgi izsalcis. Protams, Tev ir jāatjauno organisma iztukšotās rezerves, lai tādējādi būtu no kā atjaunoties. Tas nenozīmē, ka Tev būtu jāgatavo kāda milzīga salātu bļoda, vai makaronu porcija. Ātri un viegli pagatavojams, garšīgs, veselīgs,šķiet neticami ja ? Šī nav TOP- SHOP reklāma.
Augļu, dārzeņu kokteilis no sulu spiedes, vai blendera zibenīgi sāks uzlādēt Tavu organismu nākošajam treniņam. Īpaši noderīgi, lai atjaunotu ogļhidrātus un olbaltumvielas. Protams, sulas daudz efektīvāk un ātrāk atjauno organismu, kā “cietā” maltīte.
Mājās no dārzeņiem, vai augļiem Tu pats vari veidot savu iecienītāko aromātu, vai krāsu un noformēt kokteili pēc savas gaumes un garšas kārpiņu ambīcijām. Lieti noder arī vasarā spiestās sulas, vai zapte, kā piedeva kokteilim.

Lasīt tālāk
54_dsc00004.jpg

Ventspils 2010.gada 31. decembra Vecgada skrējiena rezultāti;(3)

31.12.2010. 18:47

Liels paldies visiem ,kas piedalījās šajā skrējienā. Paldies Olimpiskam Centram par foršo pirti pēc skrējiena un Sporta Pārvaldes komandai,paldies Agrim,Anetei un Dzintrai par sacensību tiesāšanu, paldies Oskaram un Ārijai par garšīgām piparkūkām ,cepumiem un tortēm, paldies Basketbola halles kafejnīcai par silto ūdeni tējai. Apsveicu Ventspils Maratona kluba dalībniekus ar labiem rezultātiem.

Lasīt tālāk