Jaunākās ziņas

131_nujo.jpg

Laba ziņa nūjotājiem no nujo.lv(0)

09.12.2011. 10:32

Sestdien, 17.decembrī plkst.14:00 Rīgā, Mežaparkā nūjotāji tiek gaidīti uz Ziemassvētku nūjošanas sarīkojumu, lai pēc pārgājienos, sacensībās un treniņos aizvadīta gada kopā izbaudītu Ziemassvētku prieku. Par ieejas biļeti sarīkojumā šoreiz noderēs līdzpaņemts draugs vai draudzene, kas līdz šim nav nūjojis, bet noteikti gribētu to pamēģināt.

Lasīt tālāk
130_abonements_skrien_latvija_2012.jpg

Ziemassvētku dāvana skrējējam(5)

06.12.2011. 16:07

Nākošajā gadā, pasākums SKRIEN LATVIJA 2012 būs daudz grandiozāks nekā šogad, tādēļ piedalīties visos posmos būs to vērts. Tie, kas nevar izlemt, ko davināt saviem mīļajiem Ziemassvētkos, un taisās dāvināt atkal pannu, iesakām padomāt un varbūt labāk izvēlēties SKRIEN LATVIJA 2012 abonementu, piedalies sešos SKRIEN LATVIJA 2012 posmos - bet maksā par četriem! Abonementu cena 32,- LVL.
Abonementu var iegādāties mājas lapā www.skrienlatvija.lv līdz 01.02.2012! Abonements sedz visu SKRIEN LATVIJA 2012 seriāla posmu pusmaratona (maratona) distances dalības maksu. Šo dāvanu var pirkt pēdējā brīdī, jo veicot apmaksu, Jūs uz epastu saņemsiet apakšā redzamo apstiprinājumu ar dalībnieka vārdu, un tad Jums tikai jāatrod krāsainais printeris.

Lasīt tālāk
129_dsc_0221.jpg

Atziņas par skriešanu Skotijā - Ruslans Šuļga(4)

05.12.2011. 16:36

Ideja noskriet Glen Clova pusmaratonu man radās vēl iepriekšējā gadā, bet toreiz es tomēr svārstījos, un, kad painteresējos par iespējamo piedalīšanos, dalībnieku liste jau bija pilna. Kāpēc ir šāda dalībnieku liste, es pastāstīšu vēlāk.
Pēdējos gados gandrīz katru gadu es braucu uz Skotiju, kur ciemojos pie drauga un nedaudz ceļoju pa apkārtni. Šogad es jau pavadīju Skotijā divas nedēļas augustā un tajā vizītē arī piedalījos lokālās sacensībās tajā pilsētā, kur dzīvo mans draugs. Tā ir Forfaras (Forfar) pilsēta, un pēc iedzīvotāju skaita tā ir līdzīga Saldum. Sacensības saucas Forfar 10 k, attiecīgi bija jāskrien 10 kilometru, kurus es veicu 38 minūtēs un 27 sekundēs, ierindojoties 10. vietā 236 dalībnieku konkurencē. Tajā vizītē es iepazinos ar vietējo skrējēju klubu, kas saucas Forfar Road Runners.

Lasīt tālāk
128_andris.jpg

ZIEMASSVĒTKU KONKURSS(10)

03.12.2011. 17:40

Pareizā atbilde uz 29.decembra jautājumu: DISCOVERY, noklausīties iedvesmas džinglu var ŠEIT , pareizi atbildējuši 6 dalībnieki!

 

 

 

Ziemassvētku konkurss ir noslēdzies, un ir zināmi 8 uzvarētāji:

1. Sandris Balinskis 103 - saņem Ūdensparka apmeklējuma karti 3 personām;
2. Uvis Balinskis 100 - saņem Ūdensparka apmeklējuma karti 3 personām;
3. Inese Midrijāne 97,5 - bezmaksas dalība 3.PPP jebkurā distancē;
4. Lauma Čerņevska 90,5 - bezmaksas dalība 3.PPP jebkurā distancē;
5. Inga Heidemane 89* - lasīt apakšā;
6. Aija Stengrēvica 89* - lasīt apakšā;
7. Modris Ābrams 86,5 - balva no Paulig un citiem draugiem;
8. Normunds Abakuks 86- balva no Paulig un citiem draugiem;

*ko ar šīm divām meitenēm darīt? - vienāds punktu skaits, būtu Krupjē, tad šis pateiktu .... bet gan jau 31.decembra Vecgada skrējienā pats tikšu ar viņām galā!!!

Un vēl - Sigita Valkovska, Mārcis Standzenieks, Maija Pūpola, Ilze Barišņikova, Gunita Junkere, Aina Heiberga, Aleksandrs Vasiljevs, Ingvita Standzeniece, Didzis Kalniņš, Jolanta Pastare, Uvis Braunfelds, Agnese Matisone - saņems Apliecinājumus epastā, ka 3.Piedzīvojumu Parka Pusmaratonā varēs izvēlēties speciālo Jubilejas numuru ar savu vārdu vai uzvārdu, vai niku vai uzņēmuma nosaukumu, kā elites skrējējiem!
 

Liels paldies visiem par dalību konkursā un ceru ka Jums bija interesanti! Konkursu tad turpinām jūnijā, ja Krupjē piekritīs, un tiks izlozētas 15 ieejas kartes uz pēcsanensību nakts tusiņu Piejūras Akvaparkā 16.jūnijā!

 

Veiksmīgu 2012.gadu!

Lasīt tālāk
127_ziemassvētki.jpg

Ziemassvētku konkurss MARATONA KLUBĀ(25)

02.12.2011. 13:25

Visas lietas ko dzīvē darām, mēs vēlētos darīt vēl labāk. Tieši to pašu varam teikt arī par skriešanu, tāpēc MARATONA KLUBS ir izsludinājis Ziemassvētku konkursu. Tev ir unikāla iespēja piedalīties konkursā un iegūt iespēju piedalīties 3. Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratonā bez maksas un ne tikai. Tev ir iespēja pierādīt, ka vari būt atraktīvs, zinošs un katru dienu, sākot no 05.12.2011. līdz 30.12.2011. no plkst.9.00 līdz nākamās dienas plkst.7.59 Tev būs iespēja izdomāt (uzminēt) u.t.t. pareizo atbildi uz uzdoto jautājumu (pavisam kopā 25 jautājumi) un, norādot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, jāatsūta uz e-pastu santiks@maratonaklubs.lv , un, ja katru dienu Tu piedalīsies, tad Tev būs iespēja būt vienam no pirmajiem 3. Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratona dalībniekiem dalībnieku sarakstā jebkurā distancē ar savu unikālo starta numuru. Uzvarētāji balvas varēs saņemt 2012.gada sākumā vai 31. decembrī Ventspilī, kad notiks Vecgada skrējiens.

Lasīt tālāk
126_apbalvošana.jpg

Atziņas par Budapeštas maratonu - Andris Valerts(12)

30.11.2011. 09:17

Esmu laikam nedaudz nokavējies, jo Budapeštā maratons notikās 2.oktobrī, pašlaik jau novembra beigas, bet stāsts jau nebūs par to, cik precīzi visu atceros, bet informācija tiem, kuru 2012.gadā vai vēlāk plāno braukt uz Budapeštu skriet maratonu jeb 30km.
Izlidojam jau piektdien, maratoni parasti notiek svētdienās, ar Airbaltic, jo kādu laiku jau ir tiešais reiss uz Budapeštu, tas arī bija laiks, kad Airbaltic bija finanšu problēmas, un tādēļ jau bija gatavs alternatīvais brauciens B ar auto, ja gadījumā Airbaltic reisi tiktu atcelti. Latvijā ap +5c, apmācies. Man biļetes abos virzienos maksāja 70 Ls, pārējiem 140 Ls, jo pirka daudz vēlāk. Braucām trijatā, es, Aigars un Baiba. Ielidojam Budapeštā, ar siltām jakām mugurā, bet tur + 25c. Lidostā kaut kāds bardaks, kaut kas starp kapitālismu (Stokholmu) un grūstošu sociālismu (Maskavu), vīri piedāvā takšus uz pilsētu, kņada, express buss līdz pilsētai maksā ap 35 eiro, taču Baibai bija uzdevums izpētīt sabiedrisko transportu, tad pēc 20 minūšu nesapratnes, pa 1,70 Ls ar Ikaruss busu un metro tikām līdz Budapeštas vecpilsētas sirdij, metro stacija Opera, un no tās ap 200 metriem viesnīca/dzīvoklis.

Lasīt tālāk
125_uzturs.jpg

Iesācējiem un ne tikai par 7 dienām pirms starta(14)

28.11.2011. 11:16

Kad kādu laiku jau esam skrējuši, iegādājušies kārtīgus skriešanas apavus, mēs sākam domāt par piedalīšanos kādās skriešanas sacensībās. Bet tad mūs sāk mākt uztraukums, kā tad aizvadīt šo pēdējo nedēļu līdz sacensībām? Kā ar treniņiem? Kā ar uzturu? Ko ēst sacensību rītā?
Līdz sacensību startam atlikusi tikai nedēļa, kas ir pēdējais sagatavošanās posms. Mūsu treniņu plānos ir viens vai divi viegli treniņi un lielākā uzmanība tiek veltīta sagatavošanās darbiem sacensībās. Mums ir jāatļauj savam ķermenim atpūsties, lai nogurums netraucētu sacensību dienā. Laba masāža nedēļas vidū varētu palīdzēt atslābināties un sagatavoties pirms starta. Mēģinām ieplānot darbus tā, lai atliek laika veselīgam miegam (8-10 stundas).

Lasīt tālāk
124_dsc03766.jpg

Skrienlatvija.lv 2011 noslēguma pasākums(4)

27.11.2011. 17:22

26.novembrī, Ropažu kultūras namā, notika skriešanas seriāla skrienlatvija.lv noslēguma pasākums jeb apbalvošana, kas tika pirmajā gadā ieintegrēta Sportlat pasākumu apbalvošanas ceremonijā. Tā kā šim pasākumam pirmajā gadā nebija atbalstītāju, tad visi seriāla „pusmaratoni” ( Rīga, Ventspils, Liepāja, Kuldīga, Valmiera un Sigulda) nosponsorēja balvas pirmajam pasākumam. Varu pačukstēt, ka ir noslēgts nodomu protokols ar firmu NIKE, ka 2012.gadā viņi būs vieni no galvenajiem atbalstītājiem, kā arī notiek pārrunas ar citu nozaru uzņēmumiem, ar to gribēju pateikt, ka skrienlatvija.lv 2012 būs visgrandiozākais skriešanas pasākums Latvijā, ar noslēguma balli ..... Kuldīgā, pašā decembra sākumā, kā Maratona karnevāls, ar salūtiem, papīra gaisa baloniem, sešu stāvu torti, ar konkursiem, ar „melniem” skrējējiem (maskās gan!) utt!

Lasīt tālāk
122_abi.jpg

Raksts Nr.2 no rakstu sērijas: Kāpēc un kā mēs skrienam – Santa Feldmane un Ruslans Šuļga(12)

23.11.2011. 10:00

 

Nolēmu nointervēt šos divus jaunos cilvēkus, jo tikai dažas dienas atpakaļ, viņi stāvēja kopā, MARATONA KLUBA noslēguma ballē, saņemot visu aplausus, jo tieši viņi bija labākie 2011.gada neformālā MARATONA KLUBA reitingā, saņemot NIKE un MARATONA KLUBA sarūpētās balvas! Šogad tiešām, šis kluba reitings bija neformāls, kas tika „ieslēgts” tikai oktobrī, taču nākošā gadā viss būs pa nopietno, viss sāksies 1.janvārī, un beigsies 31.decembrī, ar apbalvošanu Vecgada skrējienā Ventspilī, apbalvosim 6 labākos, gan vīriešus, gan sievietes. Sekojiet līdzi savam reitingam!
Atgriežoties pie intervējamiem, es dzirdēju no abiem kaut ko tādu: „Mums vienkārši patīk skriet, Mūsu rezultāti ir atkarīgi tikai no Mūsu darba, no Mūsu ieguldījuma, no Mūsu attieksmes! Skriešana Mūsu dzīvē ir ieņēmusi nozīmīgu lomu, Mēs vēlamies sasniegt aizvien jaunus mērķus!”

Lasīt tālāk
121_dsc_0076.jpg

Skriešanas sezona noslēgusies, sākās jaunā skriešanas sezona(37)

20.11.2011. 14:16

LABOTIE SACENSĪBU REZULTĀTI ŠEIT

STAFETES REZULTĀTI ARĪ

2.VIA rudens sezonas noslēguma skrējiens ir noslēdzies! Sacensības notika 10 km un 5 km distancēs, kā arī dalību ņēma aktīvākie nūjošanas disciplīnas piekritēji. Vislielākā intriga plānojās 10 km distancē, jo dalību sacensībās pieteica Latvijas labākais skrējējs, Valērijs Žolnerovičs, kurš jau ir izcīnījis ceļazīmi uz Londonas olimpiskajām spēlēm. Konkurenci Valērijam centās sastādīt vairāki spēcīgi skrējēji no Rīgas un Kurzemes. Taču spēkošanās palika tikai uz papīra, lielisku uzvaru izcīnīja Valērijs, ar labu rezultātu 10 km distancē, 31 minūtes 28 sekundes, otrajā vietā atstājot Kasparu Brišku no skriešanas kluba Metroons/Nike  ar 33 min un 37 sekundēm, savukārt trešais finišēja Kaspars Tūbelis ar 34 minūtēm 42 sekundēm.

Lasīt tālāk